خدمات طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

برای فروش بیشتر و کسب درآمد شما نیاز دارید همانند فروشگاه واقعی خود یک فروشگاه نیز در فضای مجازی داشته باشید.

طراحی سایت خدماتی

امروز به دلیل ارائه خدمات و گسترش کسب و کارها، شما نیاز دارید که سایت خدماتی داشته باشید تا بتوانید ارائه خدمات خود را در گوگل نیز داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

یکی از روش ها برای ارائه خدمات و برند سازی شرکت خود نیاز دارید یک سایت داشته باشید که تمام خدمات شما را به کاربران نمایش بدهد.

طراحی سایت مجله ای

طراحی سایت مجله ای یکی از خدمات ما می باشد که این طراحی با اصول سئوی برای رتبه گرفتن جایگاه بهتر مقاله است

طراحی سایت خبری

اگر شما میخواهید یک سایت خبری داشته باشید باید چندین ویژگی خاصی داشته باشد که این امر را در سئو سیار برای شما فراهم کردیم

طراحی سایت اختصاصی

تیم ما این قابلیت را دارد سایت های اختصاصی ( غیر وردپرسی ) را نیز طراحی کنند. که در زیان های مختلف از جمله asp.net ترجبه لازم را دارد.

چرا ما متفاوت هستیم؟

تیم ما سالیان زیادیست که در حوزه طراحی وب سایت وردپرس مشغول به فعالیت بوده و در زمینه های مختلفی طراحی سایت را مطابق با نیاز مشتری، طراحی کرده است. سئو سیار از تجربه و تخصص کافی برای طراحی انواع وب سایت برخوردار است

مشاوره رایگان طراحی سایت

آنالیز رایگان کسب و کار شما برای طراحی سایت

  با کارشناسان ما برای طراحی سایت در ارتباط باشید تا بهترین مشاوره را به شما ارائه بدهند

  ما یک شرکت دیجیتال مارکتینگ هستیم. ما چندین سال کار در زمینه طراحی وب با وردپرس را داریم.

  تا یک سال ارائه خدمات طراحی سایت
  پشتیبانی 2 ماه رایگان
  ارتباط مستقیم با طراح سایت از طریق تماس تلفنی

  طراحی سایت با وردپرس

  تا چند سال گذشته طراحی سایت تنها از طریق کد نویسی انجام می شد. به طوری که هر جا بحثی از طراحی وب سایت بود، حجم زیادی از کد ها در ذهن مردم تداعی می شود. اما روی کار آمدن وردپرس تحول بزرگی را در طراحی وب سایت ایجاد کرد. امروزه افراد می توانند راحت تر از هر زمانی دیگری سایت خود را طبق نیازی که دارند، طراحی کرده و از این طریق خدمات و یا محصول خود را از طریق گوگل به کاربران معرفی کنند. بهتر است بگوییم که طراحی وب سایت های وردپرسی بسیار آسانتر از کد نویسی بوده اما همچنان نیاز به آموزش و تخصص دارد. چنانچه شما به سایت نیاز دارید، می توانید این کار را به افراد متخصص، برون سپاری کنید.

  لازم است بیان کنیم که این روش طراحی سایت نه تنها راحت تر بوده بلکه بهتر می تواند نیاز کاربران را برطرف کند. از سوی دیگر قدرت و سرعت بالایی داشته و امنیت آن نیز بیشتر از سایت های کد نویسی شده است. اما اگر برای سازمان یا کسب و کار خود نیاز به سایت خاصی دارید، بهتر است سایت های اختصاصی کد نویسی شده را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب از سایت سئو سیار با ما همراه باشید تا به طور کامل در مورد سایت های وردپرسی توضیح دهیم.

  قیمت طراحی سایت با وردپرس

  این روزها صحبت های زیادی در رابطه با قیمت طراحی سایت با وردپرس می شود. در واقع سایت های وردرپرسی می توانند بسیار وسیع گسترده بوده و یا امکانات بسیار کمی داشته باشند. متاسفانه برخی از شرکت های طراح وب سایت و سئوی سایت، سایت ها را با حداقل امکانات طراحی کرده و هزینه بالایی را از شما دریافت می کنند. برای داشتن یک سایت وردپرسی بهتر است در ابتدا به خوبی تحقیق کرده و بهترین مجموعه را انتخاب کنید. سپس تمامی نیازهای خود در وب سایت را به طور کامل بیان کنید تا طراحان سایت بتوانند قیمت مشخصی را برای طراحی سایت به شما اعلام کنند.

  طراحی سایت

  در حقیقت هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی داشته و ثابت نیست. به طور مثال طراحی یک سایت فروشگاهی با سایت های خدمات تفاوت بسیاری دارد. از سوی دیگر لازم است تا هزینه هایی برای خرید هاست، دامنه، ssl و قالب سایت در نظر گرفته شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس با ما تماس بگیرید.

  طراحی سایت ارزان قیمت

  با توجه به این که امروزه هزینه های بسیار زیادی برای طراحی سایت با وردپرس دریافت می شود، همه افراد به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت هستند. اگر می خواهید در هزینه های خود برای داشتن یک سایت قدرتمند وردپرسی صرفه جویی کنید، بهتر است در مورد طراحی سایت و قیمت هایی که توسط شرکت ها اعلام می شود تحقیق کنید. شما می توانید با بیان نیاز خود به شرکت های طراحی سایت، هزینه ها را از چند مجموعه دریافت کرده و سپس بهترین مجموعه را انتخاب کنید.

  در مجموعه سئو سیار طراحی سایت ارزان قیمت اما با قدرت بالا انجام می شود. مجموعه ما با هدف کسب رضایت شما عزیزان سعی دارد تا با پایین ترین قیمت طراحی سایت ورد پرسی را انجام داده تا شرایط برای همه عزیزان جهت داشتن سایت فراهم باشد.

  طراحی سایت سئو شده

  سئو مهم ترین فاکتور برای یک وب سایت به حساب می آید. در واقع بدون وجود سئوی سایت، شما شانسی برای دیده شدن در موتورهای جستجو نخواهید داشت. لازم است بدانید که سپردن طراحی سایت به شرکت هایی که در حوزه سئو نیز فعالیت می کنند، می تواند تا حد بسیار زیادی به نفع شما باشد. چرا که از همان ابتدا وب سایت شما بر اساس فاکتورهای سئو طراحی شده و بعد ها نیاز به ایجاد تغییر در آن نخواهد بود. اگر نمی دانید سئو چیست؟ می توانید مطلب سئو سایت را مطالعه کنید.

  طراحی سایت چند صفحه ای ساده

  طراحی سایت وردپرسی می تواند با صفحات بسیار زیاد و گسترده انجام شده و یا برای برخی صفحات کمی داشته باشد. لازم است بدانید که تعداد صفحات به صورت مستقیم در هزینه سئو سایت تاثیر گذار است. در سئو سیار طراحی سایت چند صفحه ای با توجه به نیاز شما به شکل تخصصی انجام می شود. این که سایت ها به چند صفحه نیاز دارند، به نوع سایت و خدماتی که ارائه می دهید بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال سایت های فروشگاه برای معرفی محصولات خود نیاز به صفحات بیشتری دارند. این در حالیست که وب سایت های خدماتی معمولا به صفحات کم تری نیاز دارند.

  طراحی سایت سئو شده

  طراحی سایت با قالب آماده

  همانطور که در ابتدای مطلب به این موضوع اشاره کردیم، طراحی سایت با وردپرس با استفاده از قالب آماده انجام می شود. در حال حاضر قالب بسیار متنوعی برای حوزه های گوناگون طراحی شده و به شکل آماده قابل خریداری است. شما می توانید با مشورت طراحان سایت یک قالب مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید. طراحی سایت با قالب آماده به این شکل است که در ابتدا قالب خریداری شده سپس به صورت کامل توسط طراحان ما شخصی سازی می شود.

  جمع بندی

  طراحی سایت با وردپرس بهترین روشی است که می توان برای تمامی حوزه های کاری از آن استفاده کرد. لازم است بدانید که بسیاری از سایت های معروف دنیا وردپرسی بوده و عملکرد بسیار عالی دارند. در این مطلب به طور کامل در مورد وب سایت های ورد پرسی توضیح داده شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سئو سیار تماس بگیرید.

  Call Now Button